Angela Martini publikon foto intime për Shën Valentin (Foto)

00:05 / E enjte, 15 Shkurt 2018

Angela Martini nuk di të ndalet së provokuari me pozate saj.

Modelja shqiptare, me rastin e festës së Shën Valentinit ka publikuar një fotografi intime.

Martini dhe bashkëshorti i saj- Dragos Savulescu shihen në momente intime.

“Përgjithmonë dita e të dashuruarve”, ka shkruar Martini në mbishkrimin e fotografisë

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400