Angela Martini rrëfen takimin e parë me bashkëshortin: Në kuzhinë…

16:31 / E hëne, 06 Gusht 2018

Modelja shqiptare, Angela Martini njihet për lidhjet e shumta të dashurisë.

E fundit ishte kjo me miliarderin rumun, Dragus Savulescu me të cilin tashmë është martuar, shkruan lajmi net.

E pyetur nga fansat se si është takuar me bashkëshortin dhe ku, Angela përgjigjet kështu: “Në një parti në Los Angelos në shtëpinë e tij, në kuzhinë, në shtëpinë e njëjtë që është e jona tani. Ndryshe, kjo fotografi është bërë natën e parë kur u takuam”, shkruan ajo.

Çifti u martuan në dhjetor të vitit që lamë pas në një ceremoni private në Las Vegas.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400