Angela Martini tregon shumë me këtë foto nga plazhi

21:52 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Modelja Angela Martini këto ditë është bërë personazh kryesor i medieve rozë.

Së fundi, modelja i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar me Dragos Savulescu, shkruan lajmi.net.

Pas dasmës, çifti udhëtuan për në të ashtuquajturin muaj të mjaltit, duke vizituar vende përrallore.

Në llogarinë e saj në Instagram, është Angela ajo e cila vazhdimisht po publikon fotografi nga atje, në të cilat si zakonisht shfaqet tejet provokuese.

Fotografia e fundit e sjell atë më joshëse se asnjëherë më parë, të veshur me bikini të cilat i zbulojnë format bombastike trupore.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400