Angelina Jolie shpallet femra më e admiruar në botë

16:38 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Ka lënë pas në këtë klasifikim emra të tillë si ish-Zonja e Parë e SHBA’ve Michelle Obama, apo Oprah Winfrey, dhe prej vitit 2015 e kryeson këtë renditje në mënyrë stoike.

Kompania e njohur angleze “Yougov”, sipas një sondazhi të realizuar pak ditë më parë e ka renditur aktoren e famshme Angelina Jolie në vendin e parë, i cili e shpall zyrtarisht 43 vjeçaren femrën më të admiruar të globit.

Angelina, ka qenë emri më i komentuar në media shkak i zemërgjerësisë e humanitetit, jetës private e asaj profesionale.

I NGJAJSHËM

BRAD DHE ANGELINA DREJT FINALIZIMIT TË DIVORCIT

Ndarja e saj nga Brad Pitt pati bërë gjithashtu bujë të madhe mediatike por duke qenë një femër tejet e fortë, Jolie mbetet shembulli më pikant i një gruaje të hekurt.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400