“Ani ani” publikohet nga Bigem

15:31 / E shtunë, 19 Maj 2018

Këngëtari Milot Hasangjekaj, ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri.

 Bëhet fjalë për këngën “Ani ani”, e cila sapo është publikuar në kanalin YouTube, shkruan lajmi.net.

Kënga vjen e shoqëruar me videoklip dhe Miloti, i cili tani njihet me emrin artistik Bigem përmes saj sjell ritme verore.

Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur Imerialb dhe Bigem, ndërsa për beatin, Dorant Beats, ndërsa videoja është realizuar nga Black Fish Entertainment.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin “Ani ani”, të kënduar nga Milot Hasangjekaj.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400