Anxhela Peristeri zhvishet dhe i lë të gjithë gojë hapur në emision

23:19 / E diell, 17 Dhjetor 2017

 

Si asnjëherë tjetër, Anxhela Peristeri është shfaqur sot në “C’est la vie” me një veshje tepër seksi duke i lënë të gjithë gojë hapur.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të shkurtër, në ngjyrë metali i cili i tregonte hiret dhe e bënte të vezullonte në mes të skenës.

Nga ana tjetër, kolegia e saj, Ori ishte veshur me një fustan të gjatë në ngjyrë metali duke bërë kontrast me veshjen e Anxhelës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400