Ardian Bujupi shpëton për një ‘fije floku’ pa e shtypur makina gjatë xhirimeve të klipit

22:02 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Përkushtimi i madh për ta sjell një videoklip profesional për pak sa nuk i kushtoj shumë Ardian Bujupit.

Këngëtari i njohur ka publikuar një video në Instagram të cilën e ka shkëputur nga prapaskenat e klipit të ri e që shihet se për pak sa nuk e ka shtypur makina teksa po bënte xhirimet, shkruan lajmi.net

Për fatin e tij të mirë nuk ndodhi diçka e keqe dhe ekipa me të cilët po punonte arritën që ta ndalin makinën.

Videon ai e ka cilësuar si qesharake dhe e ka ndarë edhe me ndjekësit në Instagram e kënga e re u mirëprit nga fansat.

Këtë videoklip Ardiani e ka xhiruar në Dubai në kuadër të ‘Arigato’ projekt ky i realizuar në gjuhën gjermane dhe që është pjesë e albumit të tij të fundit.

 

😂😂😂😂😂 #behindthescenes #Arigato #Linkinbio

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400