Argjentina publikon një fotografi familjare (Foto)

00:27 / E premte, 19 Maj 2017

 

Argjentina Ramosaj, aktualisht po shijonë suksesin e projektit të fundit.

Këngëtarja në fjalë duket se anash nuk lë as familjen e saj.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi familjare përkrahë bashkëshortit dhe djalit të saj.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400