Armina Mevlani tërbon rusët dhe amerikanët, kjo foto i vërteton të gjitha

15:14 / E mërkure, 08 Gusht 2018

Blogerja Armina Mevlani në pjesën më të madhe të rasteve i shoqëron postimet e saj tëshkruara në anglisht.

Kjo për shkak se fansat e saj janë nga anë e kënd botës.

Për të hequr dyshimet e të gjithëve ajo ka treguar një statistikë të profilit të saj.

Duket se pjesa më e madhe e ndjekësve të bukuroshes shqiptare janë amerikan, rusë, meksikanë dhe kolumbianë.

Ndjekësit nga shqipëria janë në të njëjtë përqindje me ata rusë. Do të habiteni, por ja që qenka e vërtetë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400