Armina zbulon veshjen me të cilën do ‘i heqi trurin’ Shkëlzen Berishës për Shën Valentin

11:37 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Blogerja e njohur Armina Mevlani e ka zgjedhur fustanin qe do te veshe per Shen Valentin.

Ne nje foto publikuar ne Instragram, Armina duket qe ka zgjedhur ngjyren e zeze, per te festuar diten e te dashuruarve. Deri tani Armina nuk ka treguar asnje detaj se ku ka menduar te festoje me te dashurin e saj, Shkelzen Berishen, por dita nuk ka mbaruar akoma!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400