Arta Nitaj një ushtare seksi, tregon ‘armën’ e saj të fortë

16:32 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Arta Nitaj është n jë nga femrat më të komentuara shqiptare.

Aktorja që u bë e famshme me rolin si ‘Xhesika’ në serialin komik ‘O Sa Mirë’, shquhet për bukurinë që e karakterizon.

Bukuroshja brune, së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi teksa shfaqet joshëse veshur me ngjyra të uniformës ushtarake.

Ndërsa ajo si gjithmonë duket tejet atraktive, falë linjave të saj trupore, por edhe stilit unik.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400