Arti në zi! Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

19:33 / E premte, 17 Gusht 2018

Vokalistja e grupit “Huntress”, Jill Janus ka vdekur në moshën 43 vjeç.

Në një deklaratë të grupit të saj në faqen e tyre në Facebook, thuhet se ajo ka bërë vetëvrasje, të martën, shkruan BBC news, transmeton lajmi.net.

Grupi tha se ajo po vuante prej sëmundjes mendore tash e një kohë të gjatë, por po shpresonte ta kalonte këtë gjendje.

Në deklaratën e grupit ndër të tjera shkruan “Zemrat tona janë thyer, ajo do të na mungojë më shumë sesa që do ta kishte menduar ndonjëherë”.

Grupi u formua në vitin 2010, ata kanë lansuar tre albume dhe po përgatisnin të katërtin.

Ajo ishte diagnostikuar me fazë të hershme të kancerit në mitër gjatë vitit 2015.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400