Artisti nga Ukraina vjedh këngën ‘Asnjo si ti’ nga NRG Band (Video)

20:11 / E premte, 06 Janar 2017
Edhe një nga këngët shqipe përpunohet dhe publikohet në një gjuhë tjetër.
Është kënga shumë e pëlqyer e grupit NRGB Band, ‘Asnjo si ti’ ajo që këtë herë është marrë nga një artist ukrainas.

Artisti me emrin Elton Ibragimov ka publikuar dje këngën me titull ‘OHA’, ndërsa mund të vërehet se është identike me atë të grupit nga Kosova.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400