Askush si ajo! Dua Lipa shpërthen në lot për këtë arsye që ia vlen…[FOTO]

13:43 / E diell, 14 Janar 2018

 

Vera ishte e saj, por edhe i gjithë viti 2017 po rezulton i tillë.

Dua Lipa nuk ndalet së korruri suksese në botën e muzikës në arenën ndërkombëtare. Pas shumë çmimeve të fituara, Dua Lipa është nominuar ditën e sotme në 5 kategori çmimesh në “Brit Awards”, ceremoninë më të madhe të ndarjes së çmimeve në Mbretërinë e Bashkuar. Ajo ka lënë pas emra të njohur si Ed Sheeran dhe Rag’n’Bone Man.

Me lot në sy dhe plot emocion Lipa ka ndarë me ndjekësit e saj këtë lajm.

collagedujan.jpg

Çmimet tek të cilit është nominuar janë:
1- Çmimi ‘ Mastercard’
2- Femra e vitit
3-Kënga e vitit
4-Videoja e vitit
5- Debutuesja më e mirë
Ditën e djeshme Dua publikoi këngën e saj “IDGAF” dhe theu rekord klikimesh, vetëm për një orë mori 5 milion të tilla.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400