Aurela Hoxha provokon nga shtrati

08:53 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, gjithmonë duket në formë të shkëlqyer në paraqitjet e saja.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe këtë herë.

Sigurisht se edhe këtë herë ajo ka mahnitur me pamjen

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400