Baby G filmohet me shuma të mëdha parash në duar

12:48 / E martë, 17 Prill 2018
Baby G edhe pse është futur vonë në tregun e muzikës, po shënon suksese të njëpasnjëshme.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, përmes të cilave zbulon shumëçka nga jeta e saj private.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një video në të cilën shfaqet me shumë para në duar, ashtu siç veprojnë shumë prej artistëve të njohur, por për pak orë është fshirë nga llogaria e këngëtares.

Me këtë video, ajo la një mesazh që gjithmonë ka qenë tre hapa përpara, jo më poshtë, krejt kjo duke iu falënderuar babait të saj i cili e financon atë.

Kujtojmë që Baby G ka paralajmëruar një projekt të ri, të cilin nuk ka treguar ende se kur do ta publikojë.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400