Baby G një gangstere e vërtetë, qëllon një oficer policie

15:30 / E premte, 18 Maj 2018

Bënte pjesë në ‘On Records’.

Por, u largua nga ky label vitin që shkoi, shkruan arbresh.info.

Bëhet fjalë për Baby G e cila në Britani kishte një të kaluar jo edhe të mirë.

n’ZOOM në rubrikën e fakteve interesante ka renditur edhe këngëtaren e cila ka qëlluar një oficer policie.

Ajo madje u fut edhe në burg.

Detajet i mësoni duke klikuar në link.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400