BabyG me urim të rrallë për Getinjon, mikun me të cilin dikur prishi raportet

11:56 / E mërkure, 13 Qershor 2018

Reperi Getinjo sot feston ditëlindjen e tij të 28-të.

Dhe në mesin  e urimeve të shumta ai pranoj edhe një të rrallë, nga një person që ndoshta nuk e keni pritur se do t’ia thotë këto fjalë.

BabyGee, këngëtarja e cila dikur ishte në të njëjtin label me vëllezërit Aliu ka zgjedhur fjalë zemre për reperin, mikun me të cilin pas daljes nga ‘On Records’ i kishin prishru raportet.

”Urime ditëlindjen Getinjo, të vërtetit gjithmonë qëndrojnë, deri në fund. Miku im i përjetshëm”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se dikur, pas raporteve të prishura ata kohë pas kohe realizonin video kundrejt njëri-tjetrit të cilat i publikonin në internet dhe qarkullonin në mediat online.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400