“Bahar” i serialit “Beni Affet” uron në gjuhën shqipe Ramazanin

14:58 / E enjte, 17 Maj 2018

“Bahar” i serialit “Beni Affet” po “familjarizohet” me shqiptarët kështu duke uruar çdo festë edhe në gjuhën shqipe.

Ashtu sikurse veproi vitin e kaluar edhe këtë vit nuk i ka harruar fansat shqiptarë me rastin e muajit të Ramazanit.

Në fakt, Gaye Turgut i ka uruar mirëseardhje muajt të madhërishëm edhe në gjuhën shqipe.

“Mirë se vjen Ramazan”, ka shkruar ndër të tjerash aktorja në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, projekti filmik u bë “sebep” për fejesën e aktores dhe Deniz Evinit, i njohur si “Ymytit”, të cilët kanë paralajmëruar se do të kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400