‘Bahari’ do t’i vizitojë adhuruesit e saj shqiptarë shumë shpejt

00:19 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Fjala është për serinë turke ‘Beni Affet’ (Më fal) që është i dubluar në shqip.

E një nga personazhet më të dashura për publikun është ‘Bahari’ që është një nga rolet kryesore. Këtë rol e aktron aktorja Gaye Turgut, shkruan lajmi.net

Gaye së shpejti do t’i vizitojë shqiptarët.

Të paktën kështu ka premtuar vet ajo, teksa u xhirua nga një shqiptar i quajtur Emin Muca, i cili ka qenë prezent kur seriali xhirohej, duke bërë foto e video edhe me aktorët tjerë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400