Barbana kujton Ergin me këto fjalë emocionuese

23:18 / E martë, 13 Mars 2018

 

Dhimbja për të po shkon e rritet çdo ditë e më shumë.

Këngëtarja Barbana Dini sonte në Instagram ka hedhur një fotografi të vëllait të saj të ndjerë, këngëtarit Ergit, shkruan lajmi.net

E kësaj fotoje, ajo ia ka lënë një shkrim mjaft emocionues.

“Po eci perpara por me koken mbrapa…tek TI!❤️” janë fjalët e saj.

Kujtojmë që Ergi ka vdekur në nëntor të vitit 2016 në një aksident komunikacioni.

Po eci perpara por me koken mbrapa…tek TI!❤️

A post shared by Barbana Dini (@barbana_ergidini) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400