Bashkëshorti i Cardi B postoi foto nudo të reperes dhe rrjeti u çmend

13:50 / E hëne, 27 Gusht 2018

Reperja Cardi B iu bashkua në skenë bashkëshortit të saj Offset në Madison Square Garden në New York, mbrëmjen e së shtunës.

Gjatë kohës që Migos po performonte, reperja e hitit “Bodak Yellow” surprizoi të gjithë të pranishmit, kur u shfaq në skenë.

Por momente përpara se të ngjitej të performonte, Offset publikoi një foto nudo të bashkëshortes së tij në “Instagram”.

Teksa njërën nga duart e mban rreth gjoksit, Cardi B duhet super në formë, disa muaj pasi solli në jetë vogëlushen e saj Kulture. Reperja pozonte vetëm me paruket e saj rozë dhe tatuazhin gjigand rreth kofshëve!

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400