Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit mahnitëse në paraqitjet e radhës

23:43 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Edhe kësaj here, ajo ka mahnitur ndjekësit !

Bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqi është prej nuseve më të përfolura në estradë. Ajo dhe Albatriti ka disa muaj që janë bërë prindër për herë të parë të një vajze të quajtur Ameli.

Së fundmi ajo ka publikuar dy foto në Instagram, e kuruar deri në detaj, ajo po duket e mrekullueshme.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400