Bebe Rexha dhe Lil Wayne publikojnë hitin “The Way I Are” (Video)

19:13 / E premte, 19 Maj 2017

​ Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Bebe Rexha sapo ka dhënë një lajm shumë të mirë për të gjithë fansat e saj.

Bebe përmes një video që ka postuar në profilin e saj në Instagram, ka informuar fansat se ka publikuar hitin e saj më të ri, transmeton Gazeta Express.

Projekti më i ri nga Bebe quhet “The Way I Are” dhe është në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Lil Ëayne.

Bebe është shprehur shumë e emocionuar, ndërkohë që nuk i kanë munguar komentet pozitive duke pëlqyer këngën e saj më të re.

Më poshtë mund ta dëgjoni “The Way I Are (Dance With Somebody)”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400