Bebe Rexha ju tregon si të bëni të pasme seksi (Video)

14:46 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Këngëtarja Bebe Rexha është pëlqyer që në daljen e parë deputuese me këngën “I can’t stop drinking about you”, ku përveç zërit të magjishëm, ra në sy edhe për hiret e saj trupore.
E tillë ajo u shfaq edhe në videoklipin e saj më të fundit “I got you”, ku mahniti shikuesit me lëvizjet e saj seksi.

Këngëtarja Rexha është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, teska së fundmi ka publikuar disa video në Instagram Story, ku ka ndarë me fansat disa nga ushtrimet e saj në palestër, veçanërisht ato të cilat i ndihmojnë të formësojnë të pasmet.

Ajo ka treguar se i përkushtohet maksimalisht palestrës, teksa ka joshur fansat me lëvizjet gjatë ushtrimeve të saj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400