Bebe Rexha nuk ka të dashur, ka një arsye

16:31 / E enjte, 12 Korrik 2018
Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha është mjaft e angazhuar në karrierën e saj.

Ka pak kohë që kur ka sjell albumin e saj të ri “Expectations”, me shumë këngë i cili u prit tejet mirë nga publiku, shkruan lajmi net.

E nga ana tjetër, ajo nuk njihet për lidhjet e saj të dashurisë për të cilat nuk është fokus i mediave rozë.

Në një nga pyetjet e fansave në Instagram, Rexha tregon arsyen se përse nuk ka ende të dashur, duke thënë se i është përkushtuar punës.

“Përse nuk ke të dashur, sepse ka shumë punë”, përgjigjet ajo.

Ajo po ashtu është duke performuar në mbrëmje dhe koncerte të shumta anembanë botës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400