Bebe Rexha i plotëson dëshirën ndjekësit në Instagram, i tregon….:Njeri i prishur!!!

16:24 / E enjte, 12 Korrik 2018
Dikush nga fansat në Instagram i ka kërkuar Bebe Rexhës që t’ia tregoi gjuhën.

Këngëtarja shqiptare nuk ka hezituar aspak dhe i ka plotësuar ndjekësit dëshirën dhe pranë fotot e ka quajtur: Njeri i prishur.

Bebe, u është përgjigjur poashtu një numri të madh pyetjes të cilat ia kanë drejtuar dhe në njërën prej tyre ka zbuluar se është ‘single’.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400