Do befasoheni, shikoni çfarë i ka ndodhur gjoksit të Encës

16:07 / E martë, 07 Gusht 2018

Këngëtaraj Enca Haxhia është një prej këngëtareve me forma bombastike.

Ajo gjtihmonë është lakuar për të pasmet dhe gjoksin e saj që është ‘çdo ditë dhe më i madh’. Enca nuk ngurn të publikojë foto të ‘arsenaleve’ të saj sa herë ka mundësi.

Këtë herë ajo ka ekspozur gjoksin teksa ndodhet në makinë dhe për çudi të të gjithëve duket se ka rritur sërish masën.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400