Befason këngëtarja shqiptare: Më pëlqen Dafina Zeqiri, do bëja seks me të!

00:08 / E diell, 14 Janar 2018

 

Sara Kapo është një nga vajzat më pa komplekse dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot provokuese apo deklaratat e saj. Vetëm një javë më parë ajo publikoi edhe videoklipin e saj të parë me titull “Watching you” duke i kthyer sërish të gjithë sytë nga vetja.

Sot Sara në një intervistë për “Jo vetëm modë”, ka zbuluar edhe artisten shqiptare të cilën e pëlqen shumë e madje pranon se me të do donte të kishte një përvojë seksuale.

“Dafina Zeqiri është idhull, e dua shumë. Më pëlqen shumë edhe si artiste, edhe si gocë në paraqitje. Më pëlqen shumë”, është shprehur Sara për Dafinën.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400