Behgjet Pacolli publikon foto me çikën e tij bukuroshe

10:27 / E enjte, 09 Gusht 2018

 

Përveç angazhimeve ditore politike, Behgjet Pacolli gjen kohë edhe për më të dashurit e tij.

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është një ndër politikanët i cili shpesh ndanë me ndjekësi e tij virtual fotografi familjare.

Politikani 67-vjeçar së fundi ka publikuar disa fotografi me vajzën e tij 14-vjeçare Hanën në llogarinë e tij “Instagram” ku numëron mbi 37 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv.

“Me vajzën time të bukur” ishte mbishkrimi i Pacollit në imazhet e publikuara.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400