“Belly Dancer” e Young Zerkës kap milionëshin

18:27 / E mërkure, 13 Qershor 2018
Ka vetëm një javë që Young Zerka ka publikuar këngën e re.

Dj Moh Green ft Faydee dhe Young Zerka kanë sjell projektin “Belly Dancer” që u prit mjaft mirë nga publiku,

Kënga po pëlqehet tejet shumë nga publiku ku edhe për një javë ka marrë një milion klikime në Youtube.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Zerka përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në Instagram, teksa tregon se ka arritur një milion klikime.

Vlen të ceket se Young Zerka është duke punuar në projekte të reja që do të lansohen gjatë verës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400