Besojeni ose jo, kaq vite ka ish i dashuri i Morena Tarakut

22:34 / E mërkure, 11 Korrik 2018
Lidhja dhe ndarja e modeles Morena Taraku bëri bujë në të gjithë mediat.

Sasha Sobhani muaj më parë u zbulua se është i dashuri i modeles dhe këngëtares Taraku të cilët kishin bërë edhe tatuazh emrin e njëri-tjetrit, shkruan lajmi net.

Megjithatë edhe pas ndarjes, ata vazhdojnë të përfliten për postimet e njëpasnjëshme që publikojnë në rrjete sociale.

Së fundmi, për të gjithë ata që nuk e dinë miliarderi nga Teherani është 30 vjeçar, e zbuluar nga fansat e tij.

Dyshja janë duke qëndruar në Turqi ndaras, ky i fundit po shfaqet i rrethuar me lloj-lloj femra seksi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400