Beyonce shtatzënë me fëmijën e katërt? (Foto)

13:07 / E enjte, 14 Qershor 2018

Ditë më parë ajo nisi një turne masiv me burrin e saj.

Por tifozët e Beyonce kanë qenë të shpejt të vërenin se ylli  i popit mund të jetë duke fshehur një pritje të fëmijës së saj të radhës.
Tifozët spekulimet e tyre i shfaqën nëpër rrjetet sociale, duke thënë se mbretëresha e muzikës është shtatzënë dhe duke postuar edhe fotografi e video që sipas tyre e dëshmon këtë gjë,

Dyshimi më i madh i tyre vije   për shkak të veshjes së saj.

“Beyonce duke shtatzënë përsëri. Të gjithë e dimë se ata e duan edhe fëmijën e katërt të tyre dhe ajo po mban xhaketa nëpër turne”, shkruan një fans i saji në Twitter

Këtë gjë nuk e kanë konfirmuar vet çifti, mirëpo burime të afërta me ta thonë se Beyonce ditëve të fundit është shumë e lumtur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400