Big Mama e Meda me bashkëpunim?!

16:18 / E premte, 17 Nëntor 2017

 

Një fotografi e publikuar ditë më parë nga Big Mama në llogarinë e saj në instagram ku shihej së bashku me Medën në studio muzikore ngjallën dyshimet se artistët po sjellin një këngë të re.

E madje si i tillë, lajmi qarkulloi në të gjitha portalet.

Mirëpo, Prive merr vesh se nuk bëhet fjalë për ndonjë këngë të re por për një potpuri këngësh të cilat do të këndohen në programe festive, të cilat veçse kanë nisur të xhirohen.

Në anën tjetër, Big Mama ka qenë tepër e lakuar në shtyp këto kohë edhe për jetën private ku ka konfirmuar se është ndarë nga partneri.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400