Big Mama ka çka për të treguar, seksi si asnjëherë në fotosesionin e fundit

15:20 / E premte, 18 Maj 2018

U përfol shumë gjatë kohës së fundit.

 Dhe tani, këngëtarja nga Maqedonia Big Mama është duke mahnitur të gjithë me paraqitjet e zjarrta që bën, shkruan lajmi.net

Që pas operacionit, Besjana ka bërë një ndryshim drastik në fizikun e saj sa që vështirë se mund të njihet.

Format trupore mëse të formësuara bëjnë që mediat të shkruajnë për të, siç është rasti në këtë imazhin e fundit.

Ajo ka publikuar një fotografi nga Greqia gjersa vë në pah këmbët e gjata, madje shfaqet seksi si asnjëherë më parë.

“Ndjehem në maje të botës, ndjehem e besuar, ndjehem e motivuar, ndihem e fuqizuar. Unë jam master i fatit tim”, – ka shkruar ajo.

“I len krejt”, është projekti i fundit i publikuar nga këngëtarja.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400