Big Mama nis një aventurë të re, thotë që po i jep kënaqësi (Foto)

16:26 / E premte, 17 Nëntor 2017

 

Pas ndryshimit drastik në dukjen e saj, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Big Mama është bërë një nga emrat më të përfolur në mediat rozë.

Big Mama jo vetëm që po kujdeset për dukjen e saj, gjë që po bie në sy tek të gjithë, po ajo si gjithmonë ka dëshirë të jetë pjesë e ekseditave dhe aventurave të reja, shkruan Indeksonline.

Big Mama sot ka kaluar një ditë relaksuese, por edhe mjaftë sfiduese në Dajt. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram pjesë nga kjo ditë. Ndërsa ka treguar së është duke u kënaqur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400