Big Mama pranë këtij mashkulli, nuk i heq duart nga pjesa intime

02:27 / E martë, 23 Janar 2018

Bigu vite më parë nuk ka pas këtë vëmendje të medies edhe pse krijimet e saja kanë qenë të këndshme, ndërsa tani ajo flitet shumë për pamjen dhe peshën të cilën e lakmojnë shumë femra.

Vazhdoj të merr vëmendje edhe jeta private ku deklaroj se është në një lidhje më një mashkull e koha kur u priste që raporti tyre të merrte seriozitet ajo dha lajmin se në mes tyre përfundoj çdo gjë.

Bigu ishte pjese edhe e spektaklit ‘C’est la vie’ ku ajo bashkë me partnerin e saj Skerdi Farian rrëmbyen çmimin, shkruan Kosovarja.

E Big Mama nuk ndalet së fundmi ajo shihet në një video e cila është në përkujdesje të një grimeri, Bigu nuk e ka problem të tregoj afërsinë me njerëzit. Por ajo që na bëri kurioz është se gjatë realizimit të kësaj video më këtë djalosh Bigu mban dorën në pjesën intime. Dhe kjo nuk është e pa qëllimshme. Bigu ka frik se i ‘ik’ zogu prandaj e mban .

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400