Big Mama shfaqet në një vend luksoz, por kush po e shoqëron atë?

17:53 / E martë, 17 Prill 2018

 

Big Mama është tejet aktive në ekranin shqiptar dhe prej profesionit të moderatorës ajo duket se po fiton shumë edhe financiarisht.

Këngëtarja nga Maqedonia edhe pse e rrethuar me shumë miq gjithmonë shfaqet, ajo këtë herë në pushime ka mbetur e vetme.

Big Mama kishte një lidhje dashurie më herët por që e pranoi publikisht se nuk i ka ecur dhe çifti janë ndarë.

Në pushime e vetme pa miq dhe të dashur, Bigut i ka mbetur të shijojë pamjet e bukura që ia ofrojnë vendet turistike.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400