Bleona pa të brendshme në emisionin e Ermalit?

22:43 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Këtë të shtune rikthehet në ekranet shqiptare.

 
Por, si çdo herë tjetër, edhe kësaj radhe Bleona ka ditur të përflitet nga mediet për shkak të veshjes së saj, shkruan lajmi.net

E ftuar në ‘Xing me Ermalin’, këngëtarja shihet me një fustan të shkurtër, të veshur në videon që u përfol shumë kur bëri ngrirjen e vezëve.

E kur i flet Ermalit, Bleona duket sikur nuk ka të brendshme, duke i dalur të pasmet!

h3_1510691297-8583174

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400