Bleona Qereti shanë me nanë: Robt ku t’i keni deri në brezin e shtatë (Foto)

09:38 / E enjte, 12 Janar 2017

Jo rrallë herë llogaritë e rrejshme të VIP-ave bëjnë që këta të fundit të acarohen keq.

Një status në Twitter në një account kinse të Bleona Qeretit ka bërë që këngëtarja të reagojë keq.

Madje ajo nuk ka përtuar që në fund të shajë edhe me nanë.

 

Për më shumë lexojeni reagimin e plotë të Qeretit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400