Bleona Qerreti godet edhe një herë, nudo në plazh (Foto)

15:50 / E shtunë, 11 Gusht 2018

Këngëtarja pa komplekse, e vërtetuar kjo, ka dalë nudo ditët e fundit dhe fotot e saj fillimisht janë shpërndarë në mediat e huaja.
Bleona Qerreti është me pushime në Sardenja të Itali, ku edhe janë shkrepur fotot, por sikur të mos mjaftonte vetëm ka, shumë portale i kanë postuar pa asnjë censurim të imazheve.

Herë pa mbathje e herë pa sytjena, Bleona ka bërë që aparatet fotografike të drejtohen nga ajo.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që 39-vjeçarja nuk ngurron të shfaqet topless para syve të të tjerëve.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400