Blero tregon arsyen se përse u nda nga Teuta (Video)

22:49 / E mërkure, 04 Janar 2017

 

Këngëtari Blero Muharremi përsëri po flet për ndarjen e tij me Teuta Krasniqin.

I ftuar në një nga emisionet kosovare, ai tregoi një detaj që ka mundur të shpie në ndarjen me Teutën.

Këngëtari ka thënë se çdo lidhje që kalon mbi 5 vite bëhet rutinë dhe ka treguar se ai është tip dinamik që nuk e do rutinën, dhe kjo gjë ka bërë të nënkuptohet se kjo mund të jetë arsyeja e ndarjes.

Po ashtu, Blero ka folur edhe për martesën me Teutën dhe ka mohuar faktin se martesa është bërë si imponim nga lindja e Tares.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400