Blerona kaplohet nga kilogramët (Foto)

01:07 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Moderatorja Blerona Zeqiri është ndër emrat më të lakuar të shoubizit dhe jo për ndonjë gjë të madhe, thjeshtë për ca kilogramë më shumë, shkruan “Kosovarja”.

Publiku e komentuesit janë bërë si peshore për Bleronen, pasi ja numërojnë gramët e kilogramët. Vetë moderatores nuk është se po ja ndjen shumë. Ajo po shkon në palestër, po bënë jetë aktive dhe sigurisht që nuk mund të dalë jashtë lëkurës vetëm e vetëm për qejfin e disave që i pëlqejnë thataniket, shkruan “Kosovarja”. Sot, Blerona është kapluar edhe nga leshi, më saktë një pallto leshi, që megjithatë po i rri bukur.
Kështu po duket Blerona.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400