Blerona Zeqiri publikon një foto provokuese nga festa e ditëlindjes

22:05 / E premte, 20 Prill 2018

 

Moderatorja e njohur e Radio Televizionit 21, Blerona Zeqiri është njëra ndër moderatoret më të përfolura kohëve të fundit

Ajo shumë shpesh është komentuar në shkrimet rozë për punën dhe paraqitjet e saj, të cilat sipas të gjitha gjasave moderatores asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje, andaj edhe nuk është ndalur kurrë së sjelluri risi në punën e saj dhe dukjen e saj, shkruan ORAvip.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Pak minuta më parë ajo publikoi një fotografi në errësirë në të cilën ka shfaqur vetëm këmbët.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400