Bleronës po i ‘shpërthen’ gjoksi, e tepron me këtë foto

21:41 / E diell, 26 Gusht 2018

Prezantuesja e njohur nga Kosova, jo rrallë herë provokon me asetet e saj.

Së fundi, Blerona Zeqiri ka ekzpozuar më shumë se që duhet gjoksin e saj.

E veshur me të bardha ajo duket për bukuri!

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400