Brenda vilës luksoze të Zaimina Vasjari, do ju shohin sytë mrekulli

14:14 / E enjte, 09 Gusht 2018


Zaimina Vasjari është një nga femrat shqiptare që së tepërmi është lakuar për jetën e saj luksoze, udhëtimet në vendet më të shtrenjta. 

Tashmë ajo ishte në krye të listës, si nëna e re me format trupore më sexy. Zaimina dhe vajza e saj Khloe ndajnë shumë kohë së bashku .

Në postimet e saj të fundit Zai ka treguar një pjesë të vilës së saj. Dy vajzat bukuroshe të shtëpisë kanë zgjedhur të relaksohen më pishinën e vilës së tyre.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/brenda-viles-luksoze-te-zai-565824/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400