Candice Swanepoel i “vë” zjarrin Instagramit me të brendshme të kuqe (Foto)

15:50 / E premte, 17 Nëntor 2017

 

Candice Swanepoel është një nga modelet më të paguara dhe më të kërkuara në botë. Ajo është pjesë e kompanisë “Victoria’s Secret” dhe padyshim është një nga engjëjt më të kompletuar, shkruan Indeksonline. 

Modelja së fundmi ka postuar në rrjetin e saj social Instagram një fotografi, të cilën e ka shkëputur nga seti fotografik që ka realizuar me “Victoria’s Secret”, ku prezanton të brendshmet. Ndërsa Candice si gjithmonë duket tejet joshëse.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400