Cardi B sjell në jetë vajzën e saj

13:22 / E enjte, 12 Korrik 2018
Cardi B ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Bëhet fjalë për një vogëlushe e cila ka ardhur në jetë ditën e djeshme më datë 10 korrik.

Vajza do të quhet Kulture Kiari. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperja nëpërmjet një postimi pak minuta më parë në Instagram ku tregonte gjithashtu dhe emrin e fëmijës së saj të parë me partnerin Offset.

“Kulture Kiari Cephus”  është emri i vajzës së sapolindur, emër i cili vjen nga “Culture/Kulturë” titulli i albumit të parë të Migos, grupit ku bën pjesë Offset.

Cardi B zgjodhi që ta m bante të fshehtë fillimisht shtatzëninë derisa i surprizoi të gjithë kur u shfaq me barkun e rrumbullakosur në një episodi të “Saturday Night Live”.lapsi

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400