Ceca rikthehet më e ‘nxehtë’ se kurrë… Ju ‘çmend’ me format bombastike

22:18 / E martë, 13 Mars 2018

 

Svetlana Ražnatović, apo siç e njohim ne me emrin artistik Ceca, vazhdon ende të bëjë bujë.

Ani pse nuk është aq e pranishme në skenën muzikore, jeta e saj personale ka qenë gjithmonë pre e mediave rozë, përcjell ORAvip.

Ceca nisi, karrierën e saj herët që nga vitet 87`, por kënga Kukavica që në vitin 93` e bëri atë të famshme përtej kufijve të Ballkanit.

Ajo është një nënë e dy fëmijëve, por që veten e saj nuk e lë anash asnjëherë.. Ajo ende mbetet një ikonë e bukurisë… Për më shumë shikoni fotot e saj bombastike…

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: i[email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400