‘Çënar’ dhe Almeda përcollën nga afër koncertin e Beyonce dhe Jay-Z, sjellin pamje nga atmosfera

08:47 / E mërkure, 18 Korrik 2018
Mbrëmë në kuadër të turneut të tyre, çifti i njohur Beyonce dhe Jay-Z kanë mbajtur një koncert në Francë.

Atje ishin edhe disa prej emrave të njohur shqiptarë për ta ndjekur performancën e tyre nga afër.

Në mesin e shumë të pranishmëve kanë qenë edhe Elvana Gjata, Ermal Mamaqi me gruan  por nuk kanë munguar as edhe ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi me burrin e saj turk, Tolgahan Sayisman i njohur për publikun shqiptarë si ‘Çënar’.

Pamje nga atmosfera atje, ishte bukuroshja shqiptare ajo e cila ka ndarë me ndjekësit.

       

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400